Collection: Products
-
Bread Club - 1 Loaf per Week for 3 months
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bread Club - 1 Sourdough Loaf Per Week for 1 Month
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 12th Sourdough Loaf TUESDAY Pick up only
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 12th Tuesday NEW DAY Oatmeal Sourdough Loaf Pick up only
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 12th Tuesday Seeded Sourdough Loaf
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 13th Wednesday Sourdough Loaf Wednesday Pick up only
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 14th Thursday Seeded Multi Grain Sourdough Loaf
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 14th Thursday Sourdough Cranberry Walnut Loaf
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 14th THURSDAY Sourdough Loaf Pick up only
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 15th Friday Cairnsprings Trailblazer Wheat Loaf
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 15th Friday PRE ORDER ONLY 6 Pack Chocolate Chunk Cookies
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 15th Friday Sourdough Cranberry Walnut Loaf
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 15th FRIDAY Sourdough Loaf Pick up only
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
December 16th Saturday Sourdough Loaf Pick up only
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Neighbor 2 Neighbor Initiative
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raquel's Farmstand Gift Certificate
- Regular price
- from $10.00
- Sale price
- from $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out